Spolok medikov SZU

Slovenská zdravotnícka univerzita
     
Členovia Projekty Fotografie Akcie Kontakt
Dobrovoľné stáže
SloMSA
Párty
Beánie
Panta Rhei
Športové akcie
5 minút pre zdravie
SloMSA
Kampaň DARUJ KRV
SZU Deťom
 

SloMSA je členom celosvetovej organizácie študentov medicíny IFMSA (International Federation of Medical Students´ Associations), ktorá zahŕňa 103 krajín, z ktorých je 87 aktívnych.

28.-30.3 2014 sa konalo jarné VZ SloMSA v roku 2014, Tento krát sa organizácie zhostili Spolok medikov Slovenskej zdravotníckej univerzity v spolupráci s BSM (Bratislavský klub medikov) a postarali sa o priestory v malebnom účelovom zariadení Modra Harmónia. Viacej informácii o tomto VZ sa dozviete [tu].

5.-7.4 2013 sa uskutočnilo 1.VZ SloMSA v roku 2013 v Danišovciach, ktorého sa zúčastnili štyria delegáti zo Spolku medikov SZU: Martina Gembalová, Ivana Uhliariková, Pavol Irecký a Kristián Šimko.

7.-9.9 2012 sa uskutočnilo 2.VZ SloMSA v roku 2012 v Bratislave.

30. marca – 1. apríla 2012 sa v Martine uskutočnilo Valné zhromaždenie (VZ)SloMSA (Slovak medical students´ association), ktorej členmi sú všetky spolky medikov zhromažďujúce študentov medicíny z celého Slovenska. Spolok medikov SZU sa takéhoto stretnutia zúčastnil historicky prvýkrát, kedy bol aj oficiálne prijatý za člena SloMSA, čím mu boli udelené výhody z tohto členstva, ako je zúčastňovanie sa na medzinárodných projektoch SloMSA, podpora pri vytváraní nových projektov, a najmä nadnárodná spolupráca v oblasti vzdelávania a získavania praxe. Počas Valného shromaždenia prebehli viaceré stretnutia na témy už prebiehajúcich aktivít, ako aj plánov do budúcnosti. SMSZU sa oficiálne zapojilo do celoslovenského projektu Prvá gynekologická prehliadka, ktorá sa koná v spolupráci s Ligou proti rakovine. Predstavili sme aj svoje projekty, ktoré hoci pod iným názvom, reprezentujú rovnaké myšlienky aké sú propagované SloMSA a v budúcnosti plánujeme ich zjednotenie.

Fotografie z Valných zhromaždení SloMSA nájdete [tu].

 
 
SCORA SCORP