SloMSA

Spolok medikov SZU

Slovenská zdravotnícka univerzita
     
Členovia Projekty Fotografie Akcie Kontakt

Darujte Spolku medikov SZU 2% z dane. Ďakujeme Vám veľmi pekne!

 

Streda, 11.9.2013
Výročný turnaj o pohár rektora SZU 2013

Znovu sme pre Vás pripravili sériu prednášok s novými odbornými hosťami a témami. Radi Vás privítame o 18:00 v Panta Rhei na Poštovej ulici, vždy jeden štvrtok v mesiaci. Rozpis prezentácii a ďalšie informácie nájdete [tu].

 

Pondelok, 9.9.2013
Rakovina vec verejnáÚstav molekulárnej a translačnej medicíny

Začali sme spolupracovať s neziskovou organizáciou Rakovina vec verejná, ktorej zakladateľom je rovnomenná nadácia. Za nadáciou a teda aj neziskovou organizáciou stojí kolektív renomovaných odborníkov z Ústavu molekulárnej a translačnej medicíny Lekárskej fakulty Univerzity Palackého, ktorý je súčasťou projektu BIOMEDREG v Olomouci.

 

Utorok, 20.8.2013
Slovenský pacient

Ukrajina. Krajina, ktorá nám je blízka, ale pritom taká vzdialená. V tom prvom prípade kvôli spoločnej hranici. V tom druhom – 20 rokov samostatnosti posunulo Slovensko ďalej, ako sa za ten čas pohol náš východný sused. Naša 4-týždňová cesta za plnením povinností letnej odbornej praxe nás doviedla až do Ternopilu.

 

Pondelok, 15.7.2013
Vernisáž: NAZRI do štúdia MEDIKA

Vernisáž fotiek venovaná štúdiu medika na Lekárskej fakulte Slovenskej zdravotníckej univerzity. Vybrali sme teoretické  a klinické predmety spolu so zaujímavými projektami Spolku medikov SZU. Nakoniec sa nám to podarilo vďaka partnerovi SZU a sponzorovi vernisáže FOTOLAB zrealizovať.

Autori: Martin Sirotňák, Pavol Irecký

 

Utorok, 18.6.2013
Slovenský pacient

Rozhovor Terézie Sedĺačkovej (tajomníčka Spolku medikov SZU) s OZ Slovenský pacient.

Kópiu článku nájdete [tu].

Utorok, 18.6.2013
SZU Deťom

Druhá časť projektu " SZU deťom v DFNsP 2013" sa uskutočnila 13. júna, kedy sme pre deti pripravili tvorivé dielne.
Fotografie nájdete [tu].

 

 

Pondelok, 3.6.2013
SZU Deťom

30. mája sme projekt SZU DEŤOM zahájili divadielkom "Gašparko s Kubom v Krištáľovom kaštieli", ktoré nám prišli zahrať bábkoherci z Bratislavského bábkového divadla. Okrem toho, sme MŠ a ZŠ pri nemocnici odovzdali knihy, ktoré podaroval Martinus, ABCknihy a vydavateľstvo Mladé letá. Sponzorom ďakujeme, a tešíme sa na deti 13. júna, kedy máme pre nich pripravené tvorivé dielne.
Fotografie nájdete [tu].

 

Spolok medikov sa stal partnerom vydavateľstva Herba
Pondelok, 27.5.2013
Herba

Od dnešného dňa sme sa stali partnerom vydavateľstva Herba, ktoré vydáva časopisy Liečivé rastilny, Kúpele, Ošetrovateľský obzor, Farmaceutický obzor a Lekársky obzor, ktorý patrí medzi najlepšie odborné časopisy vydávané na Slovensku. Okrem toho sa vydavateľstvo Herba zameriava na vydávanie publikácií našich najpoprednejších odborníkov, a na svojej vebovej stránke zhromažďuje veľké množstvo informácií z oblasti zdravotníctva. Veríme, že táto spolupráca bude pre nás prínosom a tešíme sa na spoločné aktivity.

 

Pondelok, 13.5.2013
SCORP camp

The SCORP camp will take place from the 25th until the 30th of August in Bratislava. It will be a 4 day international training meeting that will run simultaneously with IPET, which will take place at the same hotel as the SCORP camp. SCORP camp will be opened for 40 participants and IPET for 20 participants. After the entire SCORP camp, the OC has planned a post-SCORP camp tour to visit the beauties and "miracles" of Slovakia.

You can find more information on [facebook] or [here].

 

Streda, 1.5.2013
Turnaj o pohár rektora SZU 2013

V piatok 26. apríla 2013 sa v účelovom zariadení SZU v Modre – Harmónii uskutočnil už v poradí II. ročník futbalového turnaja o Pohár rektora SZU.

Fotografie nájdete na [FACEBOOKu] a [tu].

 

[1] [2] [3] [4]

 

Partneri:Slovenská zdravotnícka univerzitaSloMSASlovenský Červený KrížUNICEFMemorix AnatómiePanta RheiNárodná transfúzna služba SRNárodný register darcov kostnej drene SRSolenEUROVEASlovenský pacientHerbaÚsmev ako dar

Sponzori:FOTOLABPlotbaseOnlinePoster

Mediálni Partneri:Mediálni Partneri

Nájdete nás aj na FB:

Spolok medikov SZU