Spolok medikov SZU

Slovenská zdravotnícka univerzita
     
Členovia Projekty Fotografie Akcie Kontakt
Dobrovoľné stáže

English

BEÁNIA 2013

Beánia je udalosť, hlavne pre novonastúpených prvákov univerzity, kedy ich slávnostne a oficiálne prijímame do študentských kruhov SZU. Taktiež je to príležitosť bližšie sa zoznámiť a utužiť medzifakultné vzťahy.

Párty
Beánie
Panta Rhei
Športové akcie
5 minút pre zdravie
SloMSA
Kampaň DARUJ KRV
SZU Deťom
  Beánia 2013

Beánia SZU 2013 sa konala v Propaganda Klube na internáte Mladá Garda 28. 11. 2013. Zúčastnených bolo 400 študentov. Svojou prítomnosťou nás poctilo vedenie univerzity a predstavitelia jednotlivých fakúlt. Prvý prorektor, pán prof. Šimko otvoril Beániu slávnostným príhovorom. O zábavu večera a ozvučenie sa staral DJ OTO a pozvaný hosť La3no Cubano a Hudobná skupina FS Karpaty. O polnoci sme losovali tombolu a potom sa študenti mohli zabávať do skorého rána.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým sponzorom, ktorí nám prispeli nielen do tomboly, ale aj celkovo pomohli svojimi darmi povzniesť Beániu na spoločenskú udalosť. Chceli by sme sa poďakovať hlavne Slovenskej zdravotníckej univerzite a pani rektorke Dr. h. c. prof. PhDr. Dane Farkašovej, CSc. a celkovo vedeniu univerzity za pomoc nielen po materiálnej stráne.

Fotografie ku akcii nájdete [tu] alebo na [facebook-u].

Ešte raz by sme sa chceli poďakovať všetkým sponzorom!!!

 

Beánia 2012
Beánia 2011
Beánia 2010
Beánia 2009
Plagát Beánia 2013